Úvod » Domáce spotrebiče » Domáca pekáreň ETA Harmony 2149 90000 biela


        

Domáca pekáreň ETA Harmony 2149 90000 biela

Domáca pekáreň ETA Harmony 2149 90000 biela

nie je skladom

 

Číslo produktu: 60016004
EAN kód: 8590393052707
bežná cena 110,31 EUR
naša cena:
104,06 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Pekáreň ETA Harmony 2149 90000 celkom automaticky pripraví klasický, celozrnný aj bezlepkový chlieb s hmotnosťou až 1,5 kg. Výhodou sú dva miesiace háky aj päťročná záruka na motor.

Popis produktu:
Domáca pekáreň ETA Harmony 2149 90000 pripraví kvalitný čerstvý chlieb podľa vašej ľubovôle s hmotnosťou až 1500 g . Máte k dispozícii10 prednastavených programov , pomocou ktorých upečiete rôzne druhy chleba, napr. toastový či celozrnný, uvaríte lahodný džem alebo vám pekáreň pomôže vytvoriť cesto na koláč. 

Priebeh programu možno sledovať skleneným priezorom vo vrchnáku aj na prehľadnom displeji Zvukový signál pred začatím samotného pečenia upozorní na možnosť pridania ďalších surovín. Nechýbanastaviteľný stupeň opečenia , ani odložený štart až o 13 hodín. Rúry nádoba je opatrená nepriľnavým povrchom a dvoma hákmi na miesenie. 

Plne automatická príprava zaisťuje optimálnu predohrev, hnetenie, dostatočné kysnutia (hladenie) a kvalitné pečenie bez nutnosti vášho zásahu. 

Pekáreň môžete využiť aj viacúčelovo a to k pečenie rôznych druhov chleba (slané, sladké, biele, celozrnné alebo bezlepkové), ku  zhotoveniu rozmanitých druhov ciest, džemov, tort, koláčov, sušienok, sekané, apod. 

Plastové prevedenie s elegantným bielym dizajnom predstavuje praktický doplnok do vašej kuchyne. Maximálny objem nádobyumožňuje prípravu potravín do hmotnosťou 1,5 kg. 

Celkom môžete využiť 10 predvolených programov na prípravu chleba, cesta, vrátane programu pre prípravu marmelády. Vybrať si môžete z programu KLASIK, SPRINT, hrianky, ULTRA TYCHLÝ, CELOZRNNÝ, DORT, PRÍPRAVA CESTA, PEČENIE, DŽEM a SENDVIČ. Hoci pekáreň nemá samostatný program"bezlepkový chlieb" , možno bezlepkové pečivo ľahko upiecť aj v nej . Stačí len použiť suroviny neobsahujúce lepok a piecť napr. na program KLASIK. 

Optimálny proces spracovania nastáva vďaka prednastavenému dvojfázovému miesenie a trojfázovému kysnutia . Iste využijete 1 prednastavený program pre prípravu džemu, marmelády, zaváranín alebo kompótu z čerstvého ovocia. Môžete si tiež nastaviť 2 veľkosti bochníkaa to malý s váhou 1,13 kg a veľký s váhou 1,35 kg. Sfarbenie kôrky si môžete tiež navoliť vo 3 stupňoch a to vo farbe svetlé, stredné a tmavé. 

Odklápacie veko s integrovaným priezorom umožňuje ľahkú kontrolu prípravy chleba. Veľký LCD displej zobrazuje stav prípravy, ktorý je dobre čitateľný za každej situácie. Jednoduché naprogramovanie zvládnete vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu s veľkými tlačidlami a českými popisky. 

Rúry nádoba má nepriľnavou povrchovou úpravou a tým zaisťuje ľahké vybratie upečeného chleba. Dve veľkosti metlí (Celkom 4 kusov) s nepriľnavou povrchovou úpravou zaisťujú svojim rozmerom a tvarom optimálne spracovanie cesta. Veľmi vhodné sú aj protišmykové nožičky , ktoré zabezpečujúce dobrú stabilitu aj na veľmi hladkom povrchu. Jednoduchú údržbu zaistíte vďaka dielam, ktoré sú umývateľné v umývačke 

Parametre a špecifikácie: 
Príkon: 800 W 
Prodlužka záruky 5 rokov na motor 
Programy: 10 
Veľkosť bochníka: malý = 1,13 kg, veľký = 1,35 kg 
Voľba 3 stupňov sfarbenie kôrky: svetlá, stredná, tmavá 
2 veľkosti metlí 
LCD displej 
Odklápacie veko s priezorom 
Možnosť umývania dielcov v umývačke 
Hmotnosť: 6,41 kg 
V x Š x H: 30 x 44,5 x 28 cm 

Príslušenstvo: 

Hmotnosť produktu:6.5 kg

  

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.