Úvod » Dom a záhrada » Grily » Gril G21 BBQ big


        

Gril G21 BBQ big

Gril G21 BBQ big

nie je skladom

 

Číslo produktu: 6390302
EAN kód: 8595627404963
bežná cena 165,77 EUR
naša cena:
154,87 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Veľký záhradný gril G21 BBQ big s udiarňou obsahuje dve ohniska a grilovacie plochy. Je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Má inteligentný systém regulácie vzduchu a praktický vstavaný teplomer.

Popis produktu:
Značkový gril G21 BBQ big s udiarňou sa dostal medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšiezáhradné grily na drevené uhlie nielen v Európe, ale aj v USA. 

Tento veľmi obľúbený záhradný gril s udiarňou, vďaka svojmu tvaru známy tiež pod názvom"Lokomotíva", je ideálny pre grilovanie, údenie, pečenie, pomalé varenie, ale aj udržiavanie teploty. 

Záhradný gril G21 BBQ big sa stane nielen okrasou vašej terasy alebo záhrady, ale tiež nenahraditeľným spoločníkom pre vaše grilovacie párty a stretnutia s rodinou a priateľmi. 

S týmto grilom sa stanete kráľom letných garden party, pretože s ním dokážete pripraviť vynikajúce kulinárske špeciality, ktoré na bežnom grilu nedokážete. Výnimkou nebudú lenšpeciality pripravené klasickým grilovaním, ale budete schopní u mäsa docieliť neopakovateľnú chuť vďaka možnosti údenia tak studeným, ako aj teplým dymom. Dokonca v ňom môžete upiecť chlieb alebo všetkými tak milovanú pizzu. 

Veľký záhradný gril s udiarňou obsahuje dve ohniska a grilovacie plochy. K rozpáleniu grilu môžete použiť tak drevené uhlie, ako aj drevo alebo brikety. Pre dokonalý zážitok z údenie odporúčame použitie tvrdého dreva, napr. z duba, buka alebo brezy. Ďalej potom na záver údenia odporúčame použiť drevené piliny alebo hobliny z tvrdého dreva, ideálne slivky, jablone alebo hrušky.

Grily G21 BBQ big sú vyrobené z oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Silikónová vrstva na plechu výrazne zlepšuje jeho ľahkú umývateľnosť. 

Gril má inteligentný a dômyselne riešený systém regulácie vzduchu praktický vstavaný teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovanie, ktorý je zabudovaný vo veku grilu. 

Konštrukcia grilu umožňuje aj využitia len jednej časti grilu, napríklad jedného ohniska. Toho môžete využiť napríklad pri grilovaní pre menší počet ľudí. 

Pre jednoduchú manipuláciu a premiestňovanie je gril opatrený praktickými kolieskami. 

Pod grilom sa nachádza odkladacia mriežka, ktorú môžete využiť ako na grilovacie náradie, tak napríklad na umiestnenie dreva. 

Na grile sa nachádza drevené rukoväte, ktoré sa nezahrejú a obmedzujú tak možnosť popálenia, môžete tak gril ľahko a bezpečne otvárať. 

Dymovod so vstavaným krytom 
slúži ako uzáver vzduchu, ale zároveň chráni gril napríklad proti dažďu, apod. 

Tieto záhradné grily na drevené uhlie majú tiež praktickú odkladaciu plochu a reguláciu prúdenia vzduchu na ohnisku. 

Možnosti použitia: 
Grilovanie 
Údenie studeným aj teplým dymom 
Doúdenie 
Pečenie (chlieb, pizza) 
Varenie a ohrievanie 
Udržiavanie teploty 

Parametre: 
Hrúbka plechu: 1 mm 
Výška grilu: 138 cm 
Šírka grilu: 72 cm 
Dĺžka grilu: 126 cm 
Hmotnosť: 34 kg 
Grilovacia plocha: 2 400 cm2 

Obsah balenia: 

Záhradný gril na drevené uhlie 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.