Úvod » Hračky » Detská tabuľa » Hračka G21 Kreslící projektor s tabulkami na nožičkách


        

Hračka G21 Kreslící projektor s tabulkami na nožičkách

Hračka G21 Kreslící projektor s tabulkami na nožičkách

akcia top produkt

nie je skladom

 

Číslo produktu: 60026109
EAN kód: 4578965213456
bežná cena 27,24 EUR
naša cena:
25,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Kresliaci projektor s tabuľkami na nožičkách G21 je skvelá hračka, ktorá zábavnou formou naučí vaše dieťa kresliť a získať istotu s ceruzkou v ruke. Po rozložení získate navyše tabuľku na kreslenie kriedou a magnetickú tabuľu.

Popis produktu:
Kresliaca projektor s tabuľkami na nožičkách G21 je skvelá hračka, ktorá zábavnou formou naučia vaše dieťa kresliť a získať istotu s ceruzkou v ruky. Po rozložení získate navyšetabuľku na kreslenie kriedou a magnetickú tabuľu . V balení nájdete aj mnoho ďalších doplnkov, ako magnetická písmenká a číslice, kriedy, šablóny na kreslenie a ďalšie, vďaka ktorým si vaše dieťa nielen pohrá, ale tiež sa naučia veľa nových vecí. 

Použitie projektora je jednoduché , takže ho zvládne dieťa bez problémov i samo. Vložte do zapnutého projektora disk s obrázkami, jeden obrázok si vyberte a nechajte ho premietnuť na papier, ktorý je umiestnený v klipe pod ním. Premietnutý obrázok dieťa obkreslia a následne ho môže aj vyfarbiť podľa predlohy, či podľa svojej fantázie. Projektor má nastaviteľný uhol prenosu obrazu, ktorý možno zaostriť. 

Projektor, pracovná plocha, tabuľky aj nožičky sú vyrobené z pevného plastu, ktorý je odolný a 100%nezávadný . Súčasťou balenia je 6 obrázkových diskov, 2 farebné kriedy, 6 obrázkových vzorov pre kreslenie na tabuľu, magnetické puzzle s písmenami a číslami, hubka na stieranie tabule a 8 kresliacich šablón. 

Doprajte svojmu dieťaťu zábavu, ktorá bude zároveň rozvíjať jeho schopnosti a nechá prepustiť jeho fantáziu. Opatrite mu kresliace projektor s tabuľkami na nožičkách a darujete mu zábavu na dlhé hodiny.

Parametre: 
Rozmery: 47 x 53,5 x 40 cm 
Rozmery balenia: 63 x 48 x 9 cm 
Hmotnosť: 2,55 kg 
Farba: červená + modrá + zelená 
Hračka nie je vhodná pre deti do 3 rokov 

Obsah balenia: 
Kresliace projektor na nožičkách G21 
6 obrázkových diskov (na každom 6 obrázkov) 
2 farebné kriedy 
6 obrázkových vzorov pre kreslenie na tabuľu 
2x magnetické puzzle s písmenami a číslami 
Hubka na stieranie tabule 
4x nalepovacie podložka pod nožičky 
8x kresliace šablóny 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.