Úvod » Elektronika » MIO cyclo 210, Full EU


        

MIO cyclo 210, Full EU

MIO cyclo 210, Full EU

nie je skladom

 

Číslo produktu: 5420027527789
EAN kód: 5420027527789
naša cena:
179,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Cyklonavigace MIO 200 s farebným displejom 3.5 "

Zoznámte sa s Mio Cyclo ™ 200. Navigácia na bicykel s jednoduchým ovládaním pre každého, kto rád jazdí na bicykli. S predinštalovanými mapami ciest a cyklotrás môžete začať ihneď po vybalení z krabice.S navigáciou Mio Cyclo ™ 200 sa ľahko dostanete z A do B alebo sa môžete vydať po vlastných preferovaných trasách. Ak sa rozhodnete použiť jedinečnú funkciu Surprise Me ™ (Prekvap ma), zariadenie Mio Cyclo ™ 200 navrhne na základe vami zadaného času alebo vzdialenosti tri prekvapivé cyklotrasy. Táto funkcia sa ideálne hodí pre každého, kto už pozná všetky miestne trasy alebo kto sa rád nechá prekvapiť v neznámom teréne.

Funkcia bude vždy ponúkať nové cyklistické trasy, aj keď si zakaždým zvolíte rovnaký východiskový bod.Podrobná navigácia vás plynule navedie a pred každým pokynom vydá zreteľný zvukový signál.

Mio Cyclo ™ 200 s veľkou antireflexnou 3,5 "dotykovou obrazovkou, s jednoduchou štruktúrou ponuky a s prehľadnými tlačidlami obrazovky zaisťuje naozaj jednoduché používanie.

Odolné vodeodolné telo (IPXS) umožňuje cyklistiku v akomkoľvek počasí, na slnku aj v daždi. A vďaka dlhej výdrži batérie (10 hodín) sa môžete vydávať na dlhšie trasy, aby ste sa museli obávať, že nenájdete cestu späť. Predinštalované body záujmu (POI), ako sú predajne cyklistického vybavenia, reštaurácie a pohotovostné služby, vám vždy umožní ľahko nájsť občerstvenie alebo si kúpiť novú pneumatiku.

Mio Cyclo ™ 200 meria čas, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku, spálené kalórie a ďalšie hodnoty. Pomocou aplikácie MioShare ™ pre stolné počítače môžete ukladať dáta, spravovať záznamy o prejdených trasách a deliť sa o svoje zážitky s priateľmi. Tento jednoduchý nástroj vám umožnuje sťahovať trasy a vydávať sa na cesty do nových miest, ktoré ostatní považujú za zaujímavé. Aplikácia zároveň slúži ako komplexný centrum pre správu vášho zariadenia a sťahovanie aktualizácií máp či najnovších informácií o produktoch.

Mio Cyclo ™ 200 je ideálne riešenie pre každého, kto rád jazdí na bicykli, kto vyžaduje naozaj jednoduché ovládanie a hľadá skvelý pomer medzi kvalitou a cenou.predinštalované mapyS predinštalovanými cyklistickými a cestnými mapami sa môžete ihneď vydať na cestu. A v prípade potreby vás integrovaný režim autonavigácia podrobnými pokynmi nasmeruje k najbližšiemu alebo východiskovému miestu vybrané cyklotrasy. Mio Cyclo navigácie využívajú mapy Open Street Maps.Funkcia Surprise Me ™

Ak sa rozhodnete použiť jedinečnú funkciu funkcie Surprise Me ™ (Prekvap ma), zariadenie Mio Cyclo navrhne na základe vami zadaného času alebo vzdialenosti tri prekvapivé cyklotrasy. Táto funkcia sa ideálne hodí pre každého, kto už pozná všetky miestne trasy alebo kto sa rád nechá prekvapiť v neznámom teréne. Funkcia bude vždy ponúkať nové cyklistické trasy, aj keď si zakaždým zvolíte rovnaký východiskový bod.Dôležité miesta pre cyklistov (POI)

Predinštalované body záujmu (POI), ako sú predajne cyklistického vybavenia, reštaurácie a pohotovostné služby, vám vždy umožní ľahko nájsť občerstvenie alebo si kúpiť novú pneumatiku.Tenká konštrukcia a nízka váhaPlochá obrazovka s antireflexnou úpravou, ktorá je čitateľná na slnku.

Akumulátor s dlhou životnosťou a vďaka dlhej výdrži batérie (10 hodín) sa môžete vydávať na dlhšie trasy, aby ste sa museli obávať, že nenájdete cestu späť.Vodotesnosť (IPX5)Pevné vodotesné puzdro (IPX5) robí z prístroja Mio Cyclo ™ dokonalé navigačné zariadenie odolné voči všetkým vplyvom počasia.Nenáročná a užívateľsky prívetivá navigácia

Veľká ovládacie tlačidlá na obrazovke a jednoduchá štruktúra ponuky.

Aplikácia Mio Share pre stolné počítačePomocou aplikácie Mio Share pre stolné počítače môžete ukladať dáta, spravovať záznamy o prejdených trasách a deliť sa o svoje zážitky s priateľmi. Táto jednoduchá aplikácia vám umožňuje sťahovať trasy a vydávať sa na cesty do nových miest, ktoré ostatní považujú za zaujímavé. Aplikácia zároveň slúži ako komplexný centrum pre správu vášho zariadenia a sťahovanie aktualizácií máp či najnovších informácií o produktoch.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Cyklo navigácia - hardware:

Typ procesora mstar MSB2531GPS Chipset

TMC nie

Dotykový displej áno

Farebný displej áno

rozlíšenie displeja :

Šírka (mm) 68

Výška (mm) 114

Hĺbka (mm) 18.6

Hmotnosť (gr) 146

Cyklo navigácia - softvér:

Užívateľsky nastaviteľný panel áno

Funkcia Tréningu nie

Detailný histórie áno

teplota nie

Barometrický výškomer nie

Zoznam bodov záujmu áno

Surprise - slučka áno

Surprise - A do BImport trasy áno

Zatras a zdieľaj trasy nie

Tréning pod strechou nie

ANT + - Podpora tréningu nie

ANT + - Podpora snímača srdcového rytmu nie

ANT + - Podpora čisla rýchlosti a kadencie nie

ANT + - Podpora silového snímača nie

BT - Podpora tréningu nie

BT - Podpora snímača srdcového rytmu nie

Di2 Podpora nieOvládanie hudby nie

Upozornenie na prichádzajúcu správu nie

Upozornenie na prichádzajúci hovor nie

Odpoveď na prichádzajúci hovor nie

Funkcia "kde to som" áno

Blokované cesty - funkcia obchádzky nie

OBSAH BALENIA:

Cyklo navigácia

Miokábel

USBsieťová

nabíjačka

Držiak na bicykel

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.