Úvod » Domáce spotrebiče » Mixér G21 VitalStick Pro 1000 W, Black - poškozený obal


        

Mixér G21 VitalStick Pro 1000 W, Black - poškozený obal

Mixér G21 VitalStick Pro 1000 W, Black - poškozený obal

nie je skladom

 

Číslo produktu: 6008601
EAN kód: 8595627410278
bežná cena 65,00 EUR
naša cena:
59,60 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Multifunkčný tyčový mixér G21 VitalStick Pre v čiernej farbe s výkonom 1000 W. Rozloženie nožov 3D Quattro blade systém pre mixovanie v 4 úrovniach. Mixér má poškodený obal.

Popis produktu:
Tyčový mixér VitalStick Pre s neuveriteľným výkonom 1 000 W , krásne tichým chodom, unikátne zostavenými nožmi, extra odolným celokovovým telom a bohatým príslušenstvom vám ako novinku predstavujeme práve teraz. V čom je ešte výnimočný?

Výkon, ktorý zvládne všetko 
Aby sme vám uľahčili prácu a skrátili dobu mixovanie, vybavili sme ho výkonom 1 000 W . Poradí si preto bez problémov so všetkými vloženými surovinami. Nezastaví sa pred ničím, ani pred tvrdým zelerom alebo mrkvou.

Unikátna technológia 3D Quattro Blade 
Špeciálne brúsené nože sú zostavené tak, že sekajú v 4 rovinách zrazu . Neschová sa pred nimi žiaden kúsok ovocia ani zeleniny. Nože v jednom okamihu pracujú pod rôznymi uhlami tak, že dokážu oveľa efektívnejšie, dôkladnejšie a rýchlejšie rozomlieť všetky vložené suroviny. 

Regulácia otáčok? Samozrejme! 
Ale nielen to. Okrem toho, že môžete otáčky regulovať v 13 úrovniach , môžete je tiežjednorazovo zvýšiť na maximum jednoduchým jedným stlačením tlačidla. A výhodám stále nie je koniec! 

Dokonalá ergonómia, spoľahlivý materiál 
Celé telo mixéra je kovové . Krásny dizajn a premyslený tvar vám umožní absolútne pohodlnú manipuláciu aj držanie. Mysleli sme na všetko, takže oceníte aj ústretovo umiestnené ovládacie prvky a praktický stojan , do ktorého mixér aj s príslušenstvom ľahko umiestnite. 

Nepríde k vám sám, vezme so sebou pomocníkmi! 
Áno, príslušenstvo, ktorým sme tyčový mixér VitalStick vybavili, je skutočne bohaté. Základné tyčový nadstavec môžete nahradiť nerezovou metličkou na sneh alebo nástavcom na prípravu hebkého, hladkého pyré . O stojanu sme sa už zmienili, o nádobách nie, že? K #CRLF # VitalSticku sú hneď dve. Kvalitné, transparentné s mernou stupnicou. A spolu s ostatným príslušenstvom je samozrejme môžete umývať aj v umývačke. 

Zakúpte si k tyčovému mixéra príslušenstvo v podobe Food procesora G21 (produktové číslo 600864) a ocitnete sa v kuchárskom raji. Food procesor je univerzálny pomocník do každej kuchyne. Krájanie, strúhanie, sekanie alebo Výroba kociek do zemiakového šalátu vám s Food procesorom zaberie len pár sekúnd. 

Parametre: 

3D Quattro blade systém 
Regulácia otáčok 
Výkon: 1000 W 
Tichý chod 
Farba: čierna 
Rozmery: 21 x 5,5 cm 
Dĺžka nerezového nástavca: 21,5 cm 
Hmotnosť: 2,4 kg 
Rozmery balenia: 34,5 x 24 x 18,5 cm 

Obsah balenia: 

Mixér G21 VitalStick Pre 
Nerezový nadstavec 3D Quattro Blade 
Šľahacia metla 
Nádoba na sekanie 0,5 l 
Nástavec na výrobu pyré 
Nádoba na mixovanie a šľahanie 0,6 l 
Stojan 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.