Úvod » Fotoaparáty a príslušenstvo » Objektív Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD pre Nikon


        

Objektív Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD pre Nikon

Objektív Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD pre Nikon

doprava zdarma

nie je skladom

 

Číslo produktu: 581205
EAN kód: 4960371005720
bežná cena 788,50 EUR
naša cena:
760,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Objektív Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD pre Nikon je širokorozsahový zoomovací objektív '' všetko v jednom '' obsahuje najmodernejšie technické vymoženosti a PSÚ (Piezo Drive) a to všetko vo veľmi ľahkom a kompaktnom tele.

Popis produktu:
Objektív Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di VC PZD pre Nikon je širokorozsahový zoomovací objektív '' všetko v jednom '' obsahuje najmodernejšie technické vymoženosti a PSÚ (Piezo Drive) a to všetko vo veľmi ľahkom a kompaktnom tele. Tamron neustále rozširuje svoje portfólio produktov a ponúka zákazníkom optiku svetovej extra triedy. Vďaka novému, sofistikovanému vonkajšiemu povrchu, tento objektív dopĺňa výkon a štýl full-frame zrkadloviek, ale zároveň prináša praktické výhody zoom objektívov"všetko v jednom". 

VLASTNOSTI: 

1. Ohromujúca kvalita snímok vďaka najmodernejšej technológii výroby optiky 
Bol zachovanie vysoký štandard kvality a je podporený pokročilou optickú konštrukcií vrátane 4LD (Low Dispersion) členov, jeden hybridný asférický člen, jeden XR (mimoriadny index lomu) a jeden UXR (Ultra-mimoriadny index lomu) člen, ktorý má väčší index lomu než členmi XR. K dôkladnej kompenzáciu aberácií prispieva plné využitie špecializovaných sklenených prvkov v dizajne. Okrem toho, použitie najmodernejšie technológie povrchovej úpravy potláča odrazy na povrchu optických členov a minimalizuje nežiaduce výskyt zábleskov a tieňov, a zaisťuje ostré a jasné, vysoko kontrastné snímky. 


2. Dôraz na kompaktnosť-objektív je teraz ešte kompaktnejšie 
Vďaka najmodernejším technológiám vo výrobe optiky je telo objektívu ešte menšie a kompaktnejšie. Zložitý mechanický dizajn, usporiadanie komponentov objektívu spolu s kompaktným ultra-zvukovým ostriacim AF motorom PZD (Piezo Drive), ktorý umožňuje zredukovať jeho rozmery v porovnaní so súčasným modelom Tamron 28-300 (A20) skutočne na minimum. Toto technologické know-how je výsledkom 20 rokov inovácií a výskumu popredných svetových inžinierov na poli optiky. 

3. Rozšírená BBAR povrchová úprava objektívov 
Je tu použitá pokročilá technika viacvrstvové úpravy na potlačenie odrazov rozptylu svetla na povrchu optických členov, ktoré vedú k zníženiu priepustnosti svetla a môžu tiež za nepriaznivých podmienok spôsobiť záblesky a tiene na obrázkoch, ktoré znižujú kontrast a môžu tak obmedziť kvalitu snímky. BBAR (Broad-Band, Anti-Reflection) technika viacvrstvové povrchovej úpravy tiež pomáha zabezpečiť najlepšie možné vyváženie farieb pre živé a presné farebné stvárnenie. Tamron vyvinul vlastnú zdokonalenú verziu BBAR viacvrstvové povrchovej úpravy, ktorá úspešne zvyšuje priepustnosť svetla v oboch vlnových dĺžkach (dlhších aj kratších) a použila ju do všetkých svojich najnovších objektívov.

4.Vylepšený design-Elegantný strieborný volfrámový prstenec 
Tamron vylepšil kozmetickú konštrukciu a prevedenie tohto objektívu k vytvorenie špičkového a sofistikovanejšieho vzhľadu v súlade s požiadavkami užívateľov full-framových digitálnych zrkadloviek. Tento novo navrhnutý model kladie dôraz na vysokú úroveň a vďaka prepracovanej, lineárne vzorované gumové rukoväte pre zoom. 

5. PZD (Piezo Drive) rýchlejší a tichší automatické ostrenie 
Piezo Drive je moderný piezo motor automatického zaostrenia (AF), ktorý je založený na novej technológii stálych vĺn. Rotor vďaka tomu zaostruje rýchlo, ticho a s veľkou presnosťou. Generované ultrazvukové vlny, aké sú použité v inovatívnom PZD od Tamronu, majú rad výhod. Motory sú menšie, ľahšie, rýchlejšie a tichšie než jednosmerné motory a tým sa zvyšuje výkon AF. V porovnaní so svojimi predchodcami je tento systém umožňuje oveľa väčšiu flexibilitu v dizajne šošoviek a znižuje celkovú veľkosť a hmotnosť objektívu. 

6. Nádherné efekty rozostreného pozadia 
Lamely clony tvoria takmer dokonalý kruhový tvar, a to až do miery zaclonenie o 2 expozičný stupne od plne otvorené clony, čo je rozsah najčastejšie využívaný pre tvorbu snímok s efektom rozostrenia. Kruhový tvar clony sa tak plne uplatní pri tvorbe snímok s prekrásne podanými neostrými oblasťami. 

7. Konštrukcia odolná proti vlhkosti pre bezstarostné fotografovanie v exteriéru 

Parametre: 
Ohnisková vzdialenosť: 28-300 mm 
Svetelnosť: F/3.5-6.3 
Konštrukcia objektívu: 19 členov v 15 skupinách 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 49 cm 
Veľkosť filtra: 67mm 
Dĺžka: 99.5 mm 
Váha: 540g 
Počet lamiel clony: 7 (kruhová clona) 
Typ bajonetu: Nikon F 
Vhodný pre žáner: krajina, zvieratá 
Ohnisko: premenlivé 
Uhol záberu (diagonálne): 75 ° 23 '-8 ° 15' (full-frame) 
52 ° 58 '-5 ° 20' (APS-C) 
Maximálny pomer zväčšenia: 1: 3.5 (at f = 300mm: MFD 0.49)  

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.