Úvod » Fotoaparáty a príslušenstvo » Objektív Tamron AF SP 28-75mm F/2.8 Di pre Nikon XR LD Asp. (IF) Macro


        

Objektív Tamron AF SP 28-75mm F/2.8 Di pre Nikon XR LD Asp. (IF) Macro

Objektív Tamron AF SP 28-75mm F/2.8 Di pre Nikon XR LD Asp. (IF) Macro

doprava zdarma

nie je skladom

 

Číslo produktu: 580603
EAN kód: 4960371005317
bežná cena 512,00 EUR
naša cena:
495,50 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Objektív Tamron AF SP 28-75mm F/2.8 Di pre Nikon XR LD Asp. (IF) Macro je objektív ktorý zužitkováva technológie k dosiahnutiu lepšej kompaktnosti objektívu a dáva mu tým vysokú rýchlosť a zároveň presnosť zaostrenia.

Popis produktu:
Objektív Tamron AF SP 28-75mm F/2.8 Di pre Nikon XR LD Asp. (IF) Macro je objektív ktorý zužitkováva technológie k dosiahnutiu & nbsp; lepšiu kompaktnosti objektívu a dáva mu tým vysokú rýchlosť a zároveň presnosť zaostrenia. Vďaka týmto vlastnostiam tento typ objektívu s povesťou štandardného zoomu s vysokou svetelnosťou, skladnosťou je kvalitatívne špičkou. Reprezentuje tak prvého zástupcu v triede- štandardný zoom. 

Jeho vysoká svetelnosť F/2,8 poskytuje užívateľovi možnosť používať pri daných svetelných podmienkach vyššiu rýchlosť uzávierky a zároveň vďaka možnosti nižšieho zaclonenie vzniká výborný záber hlavného motívu a fascinujúce rozostrené pozadie. Vyšší optický výkon umožňuje využitie nižšej hodnoty citlivosti ISO, ktoré pri digitálnych zrkadloviek redukuje optický šum v obraze. Ďalšie znak ktorá zvyšuje kreativitu snímania a rozširuje použiteľnosť v oblasti tentokrát blízkych scén je najkratšia zaostriteľná vzdialenosť-MFD 33cm. 

Zladenie potrieb ktoré vyžadujú oba svety/klasický kinofilm a digitál/sa premietlo vo vývoji optického systému objektívu ktoré poskytuje optimálnu výkonnosť pri používaní najnovších digitálnych zrkadloviek rovnako tak ako aj klasických kinofilmových zrkadloviek. 

Parametre: 
Ohnisková vzdialenosť: 28-75 mm 
Svetelnosť: F/2,8 
Konštrukcia objektívu: 16 členov v 14 skupinách 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 33 cm 
Pomer zväčšenia: 1: 3.9 
Veľkosť filtra: 67 mm 
Dĺžka: 92 mm 
Váha: 510 g 
Lamely clony: 7 
Balenie obsahuje: slnečná clona,predná krytka, zadná krytka 
Typ bajonetu: Nikon F 
Vhodný pre žáner: koncerty, portréty, reportáže, street foto, zvieratá 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.