Úvod » Fotoaparáty a príslušenstvo » Objektív Tamron AF SP 85mm F/1.8 Di VC USD pro Nikon


        

Objektív Tamron AF SP 85mm F/1.8 Di VC USD pro Nikon

Objektív Tamron AF SP 85mm F/1.8 Di VC USD pro Nikon

doprava zdarma

nie je skladom

 

Číslo produktu: 581127
EAN kód: 4960371006017
bežná cena 938,90 EUR
naša cena:
895,50 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Objektív Tamron AF SP 85mm F/1.8 Di VC USD pre Nikon má úžasnú svetelnosť a maximálnu korekciu aberácií. Je navrhnutý pre digitálne zrkadlovky s full-frame snímačom, ale využitie má aj s fotoaparátmi so snímačom APS-C.

Popis produktu:
Objektív Tamron AF SP 85mm F/1.8 Di VC USD pre Nikon má úžasnú svetelnosť a maximálnu korekciu aberácií. Je navrhnutý pre digitálne zrkadlovky s full-frame snímačom, ale využitie má aj s fotoaparáty so snímačom APS-C. Objektív sa výborne hodí na fotografovanie portrétov, športu, koncertov alebo glamour. 

VLASTNOSTI: 
1. Stabilizácia obrazu VC (Vibration Compensation) 
Systém stabilizácie obrazu VC od Tamronu umožňuje fotografovanie z ruky v šere bez blesku. Častý pohyb fotoaparátu je hlavnou príčinou nepríjemne rozmazaných fotografií. Okrem toho, novšie digitálne zrkadlovky s vyšším rozlíšením a vyššou hustotou pixelov sú ešte viac náchylné k jemnému chvenie fotoaparátu. Osvedčený systém stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) udržiava ostrosť pri fotografovaní z ruky a to aj v prípade tlmeného svetla, kedy má rýchlosť uzávierky tendenciu byť dlhšia. 

2. Vynikajúce rozlišovacie schopnosti a atraktívny bokeh 
Vyvinutá technika optické konštrukcie v kombinácii s LD a XLD optickými členmi eliminujú chromatické aberácie, ktoré by sa mohli objaviť na snímkach ako farebné lemovanie. Navyše tým, že znižuje chromatické aberácie (skreslenie mimo os), sú predmety zachytené zreteľne aj na okrajoch a rohoch. Optické simulácia boli vykonané dôkladne. Vďaka tomu získate efekt rozostreného pozadia (Bokeh), ktorý dodáva snímke pôsobivo hladký prechod z hlavného objektu do pozadia. 

3. Fluórovaný povrchová úprava a konštrukcia odolná proti vlhkosti 
Fluórovaný povrchová úprava na prednom členovi odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov. Technológia fluóru povrchovej úpravy, vyvinutá pre použitie v priemyselné optike, bola prispôsobená fotografickým objektívom. Povrchová úprava, odpudzujúce vodu a olej, bola nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a škvŕn. Povrchová úprava poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé roky udržiavať jej účinnosť. 
Konštrukcia odolná proti vlhkosti zaisťuje bezpečné vonkajšie fotografovanie aj za nepriaznivého počasia. Tesnenia sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti a/alebo dažďových kvapiek. Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovanie za nepriaznivého počasia.

4. Sofistikované povrchovej úpravy eBAND a BBAR spolu s pokročilou antireflexné technológií 
Obe použitej povrchovej úpravy, eBAND (Extended Bandwidth & amp; Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) poskytujú vynikajúca antireflexné efekt a sú aplikované na povrch primárnych členov pre zabezpečenie maximálnej priepustnosti svetla. Vnútorné odlesky z povrchu členov, ktoré spôsobujú nežiaduce záblesky a tiene, sú redukované na absolútne minimum. Povrchová úprava eBAND, hybridný nano-štruktúrovaná vrstva s extrémne nízkym indexom lomu, v kombinácii s viacvrstvovou antireflexnou technológiou povrchovej úpravy účinne znižuje odlesky dopadajúceho svetla-niečo, čoho sa nedá dosiahnuť použitím bežných antireflexných povrchových úprav. 

5. Elektromagnetický systém clony je teraz použitý aj u bodákov pre Nikon objektívy
Elektromagnetický systém clony, ktorý bol štandardnou výbavou bajonetov pre Canon objektívy, je teraz použitý aj u bodákov pre Nikon * 4. Presnejšie ovládanie clony a jej hodnôt je možné vďaka tomu, že lamely clony sú poháňané a riadené motorom prostredníctvom elektronických pulzných signálov. 

6. Pohon USD motora bol maximalizovaný pre rýchle a presné zaostrenie 
Rýchleho a tichého AF bolo dosiahnuté integráciou USD motora, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnú reakcií. Vzhľadom na to, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný. Ovládací softvér USD pohonu bol prepracovaný, aby podstatne zlepšil presnosť pri použití AF a rýchlosť zamerania. 

7. Kompatibilné s konzolou TAMRON TAP-in 

Môžete aktualizovať firmware, prispôsobiť pozíciu autofokusu a upraviť mechanické nastavenia a preferencie objektívu 85mm jednoduchým pripojením ku konzole TAMRON TAP-in a jej pripojením k PC pomocou USB. (Konzola TAMRON TAP-in je voliteľným doplnkom, ktorý bude dostupný od marca 2016.) 

8. Kompatibilný s Adobe a SILKYPIX softvérom 

Dodávaný s pokročilým editačnom softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií (priečna farba, skreslenie, relatívna osvetlenie) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu. Okrem toho boli poskytnuté profilové informácie o objektívu priamo do Adobe Systems, Inc. pre uľahčenie výberu presných údajov o objektívu, potrebných pre zložitejšie úpravy RAW súborov pri použití Adobe Photoshop a Lightroom. Vyhotovovanie obrazových súborov vo formáte RAW umožňuje vytvorenie ostrejšie a kvalitnejšie kvality obrazu. 

9. Užívateľsky príjemný dizajn s veľkou pozornosťou na všetky detaily 
Design, opto-mechanická konštrukcia a inžinierske procesy sú zahrnuté k otvorenie novej kapitoly medzi SP objektívmi. Každý detail a prevádzkové funkcie boli dôkladne preskúmané, posúdené a zrejú do formy, ktorá má priateľský, ľudský dotyk. 
Geometrický tvar a krútiaci moment prepínanie AF/MF a VC prepínačov "Vypnúť/zapnúť" boli nakonfigurované a skonštruované tak, aby dodávali maximálny komfort a zabezpečovali prevádzkové spätnú väzbu. 

Parametre: 
Ohnisková vzdialenosť: 85 mm 
Svetelnosť: F/1.8 
Konštrukcia objektívu: 13 členov v 9 skupinách 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 28 cm 
Pomer zväčšenia: 1: 7,2 
Veľkosť filtra: 67 mm 
Dĺžka: 91 mm 
Váha: 700 g 
Lamely clony: 9 
Balenie obsahuje: slnečná clona,predná krytka, zadná krytka 
Typ bajonetu: Sony/Minolta A 
Vhodný pre žáner: fashion, glamour, koncerty, portréty, produkty reportáže, šport 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.