Úvod » Fotoaparáty a príslušenstvo » Objektív Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD pre Canon


        

Objektív Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD pre Canon

Objektív Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD pre Canon

doprava zdarma

nie je skladom

 

Číslo produktu: 581120
EAN kód: 4960371005850
bežná cena 1 239,00 EUR
naša cena:
1 175,50 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Objektív Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di USD pre Canon je výborný objektív so širokým záberom, ktorý sa pýši vynikajúcou svetelnosťou a stabilizátorom obrazu a posúva tak latku v tejto kategórii veľmi vysoko.

Popis produktu:
Objektív Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di USD pre Canon je výborný objektív so širokým záberom, ktorý sa pýši vynikajúcou svetelnosťou a stabilizátorom obrazu a posúva tak latku v tejto kategórii veľa vysoko. 

VLASTNOSTI: 


1.svetovej kvalita obrazu 
18 členov v 13 skupinách a pokročilá optická konštrukcia poskytne vynikajúcu rovnováhu rozlíšenie  a kontrastu pre ostré a čisté snímky. Predná skupina obsahuje prvky XGM (Expanded Glass Molded Aspherical) a niekoľko LD (Low Dispersion) členov ktoré majú nízky rozptyl svetla pre pokročilú a efektívne optickú korekciu, čo umožňuje šošovkám dôkladne kompenzovať aberáciu pri priblížení. 

2. Výhoda povrchovej úpravy eBAND a BBAR 
Ďalej je objektív tiež vybavený povrchovou úpravou eBAND a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) k výraznému potlačeniu tvorby tieňov a odleskov aj pri fotografovaní za nepriaznivých podmienok osvetlenia. Eliminujú sa záblesky typické pre širokouhlé objektívy a snímky tak sú ostré a jasné. 

3. Antifoulingová úprava predného člena, prvý pri objektívov Tamron 
Prvýkrát v histórii je použitá antifoulingová úprava na prednom členovi, ktorá odpudzuje akúkoľvek nečistotu a vodu a zároveň robí čistenie objektívu veľmi jednoduché a rýchle. Vzhľadom k veľkému priemeru a profilu predného dielca nie je praktické nasadzovaní ochranného filtra. Prvýkrát v históriu je použitá antifoulingová úprava na prednom člene, ktorá odpudzuje vodu a akýkoľvek druh nečistoty a zároveň robí čistenie objektívu veľmi rýchle a jednoduché. 

4. Fascinujúce"bokeh" pri maximálne otvorenej clone F/2.8 
Prirodzené a plynulé rozostrenie pozadia zvyšuje zobrazovacie schopnosti fotografovanie so širokouhlými objektívmi, keď sa predmet nachádza v tesnej blízkosti. 9ti lamelová kruhová clona umožňuje užívateľom vytvárať krásne efekty rozostrenia pozadia (bokeh), ktoré poskytujú ešte väčší potenciál pre kreatívne výraz. Lamely clony tvorí takmer dokonalý kruhový tvar, a to až do miery zaclonení o 2 expozičný stupne od plne otvorené clony, čo je rozsah najčastejšie využívaný pre tvorbu snímok s efektom rozostrenia. Kruhový tvar clony sa tak plne uplatní pri tvorbe snímok s prekrásne podanými neostrými oblasťami.

5. Komfortné automatické ostrenie 
Je vybavený najnovším ultrazvukovým ostriacim motorom USD (Ultrasonic Silent Drive), ktorý je dômyselným vylepšením automatického zaostrovacieho systému Tamron. Dodal mimoriadne zaostrovanie (AF) rýchlosť, presnosť a prakticky bezhlučná prevádzka. 

6.Společnost Tamron prichádza so"SILKYPIX Developer Studio for Tamron" 
Je vývojový softvér pre spracovanie fotografií formátu RAW pri objektívu rady SP Softvér SILKYPIX Developer Studio ktorý vám pomôže vyvinúť vysoko kvalitné snímky formátu RAW zahŕňajúce úpravy, ktoré môžu vyjadriť osobný štýl a vkus fotografa. Patrí k nim vyváženie bielej, farba, ostrosť a tonálne krivky zaznamenané digitálnymi fotoaparátmi. Ďalej ponúka okrem možnosti základných úprav celý rad funkcií ako korekciu aberácií (chromatickej aberácie zväčšenie, skreslenie, periférneho osvetlenie) založenú na optických údajoch. Používa sa spoločne s objektívy radu Tamron SP (Super Performance)-vysoký optický i mechanický výkon. Táto pokročilá technológia efektívne vytvára fotografie, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky fotografov. 

Parametre: 
Ohnisková vzdialenosť: 15-30 mm 
Svetelnosť: F/2.8 
Konštrukcia objektívu: 18 členov v 13 skupinách 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 28 cm 
Pomer zväčšenia: 1: 5 
Veľkosť filtra: N/A 
Dĺžka: 145 mm 
Váha: 1100 g 
Lamely clony: 9 
Balenie obsahuje: slnečná clona,predná krytka, zadná krytka 
Typ bajonetu: Canon EF 
Vhodný pre žáner: krajina, architektúra, interiéry 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.