Úvod » Fotoaparáty a príslušenstvo » Objektív Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di USD G2 pro Sony


        

Objektív Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di USD G2 pro Sony

Objektív Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di USD G2 pro Sony

doprava zdarma

nie je skladom

 

Číslo produktu: 580714
EAN kód: 4960371006086
bežná cena 1 299,00 EUR
naša cena:
1 289,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Objektív Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di USD pre Sony je nový ultra telezoomový objektív pre zrkadlovky APS-C i full-frame. Objektív je vybavený rýchlym a presným ultrazvukovým motorom autofokusu (USD) a špeciálnou povrchovou úpravou (eBAND).

Popis produktu:
Objektív Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di USD G2 je nástupcom objektívu Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di USD (Model A011), ktorý bol uvedený v decembri 2013 a naďalej úspešne plní potreby fotografov v kategórii ultra-telefotografie. Nová verzia"G2" bola vyvinutá s cieľom poskytovať vynikajúce optický výkon s dnešnými DSLR fotoaparáty s vysokým rozlíšením a zlepšiť niektoré funkcie vrátane rýchlosti a presnosti AF. Boli tiež pridané niektoré nové funkcie-mechanizmus FLEX ZOOM LOCK, fluórovaný povrchová úprava a voliteľné teľa konvertory. Nový objektív prináša vynikajúci výkon a luxusný vzhľad s kovovým tubusom objektívu. 

VLASTNOSTI: 
1.Vylepšená optická konštrukcia dosahujúce ešte vyššieho výkonu 
Tri LD členmi (Low Dispersion) s nízkym rozptylom svetla úplne eliminujú axiálne a priečne chromatickej aberácie. Optická konštrukcia je tiež vylepšená (21 členov v 13 skupinách) a využíva vylepšenú výrobné technológiu. Výsledkom je vysoké rozlíšenie, lepšiu ostrosť a celkovo zlepšený výkon objektívu. 

2. Povrchová úprava eBAND od Tamronu pre elimináciu odleskov a tieňov 
eBAND (Extended Bandwidth Angular-Dependency) povrchová úprava je nano-štruktúrovaná vrstva nasadená na povrch členovi objektívu. Okrem bežnej antireflexné povrchovej úpravy, eBand ponúka vyššiu priepustnosť svetla a výrazné zlepšenie v antireflexných vlastnostiach, najmä proti zaúhlených dopadajúcich lúčov. V kombinácii s BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) povrchovou úpravou sú odlesky a tiene redukované na úplné minimum.

 

3. Znížená minimálna zaostrovacia vzdialenosť k zaisteniu optimálnej tele-makro fotografiu 
Vďaka modernej výrobnej technológii bolo možné znížiť MOD (Minimálna zaostrovacia vzdialenosť) na 2.2m v porovnaní s 2.7m u predchádzajúceho modelu A011

4. Rýchlosť AF je vyššia a oveľa operatívnejšie s pohyblivými objektami 
Model A022 je vybavený USD (Ultrasonic Silent Drive) motorom, ktorý poskytuje vynikajúcu odozvu a kontrolu. Rýchlosť AF sa výrazne zlepšila od súčasného modelu, čo umožňuje presné vysokorýchlostné ostrenie i pri snímaní pohybujúcich sa objektov. 
Pri fotografovaní s AF, Full-time manuálne ostrenie Vám umožní okamžite vykonať jemné úpravy zaostrenie ručne, bez toho aby ste museli prepínať medzi režimy. 

5. Nový mechanizmus FLEX ZOOM LOCK umožňuje uzamknutie zoomového krúžku v ľubovoľnej polohe 
Mechanizmus FLEX ZOOM LOCK rýchlo uzamkne a odomkne zoom v akejkoľvek polohe jednoduchým posunutím krúžku zoomu. Fotografi môžu snímať z akéhokoľvek uhla, bez zoom predlžovali neúmyselne. Okrem toho konvenčné prepínač zámku zoomu zabraňuje samovoľným pohybom tubusu objektívu počas prepravy. 

6. fluóru povrchová úprava a konštrukcia odolná vlhkosti pre užívateľsky prívetivejšie objektív 
Čelná plocha členu objektívu je potiahnutá ochrannými sloučeninamy fluóru, ktoré odpudzujú vodu a olej. Povrch objektívu očistíte ľahšie a je menej náchylný ku škodlivým účinkom nečistôt, prachu, vlhkosti a odtlačkom prstov. Pre väčšiu ochranu pri fotografovaní vonku je použité nepriepustné tesnenie po celom tubusu, ktoré pomáha chrániť váš objektív. 

7. Systém elektromagnetickej clony je teraz tiež použitý s bajonetom Nikon 
Systém elektromagnetickej clony, ktorý bol štandardnou výbavou u bajonetov Canon je teraz použitý aj u bajonetu Nikon * 2. Presnejšie clona a jej ovládanie je možné vďaka tomu, že sú lamely pohybujú a riadia motorom prostredníctvom elektronických impulzných signálov. 

8. Ľahká a ľahko uchopiteľná objímka sa statívovým závitom, ktorá je kompatibilný s rýchloupínacou doštičkou Arca-Swiss 
Nová texturovaná rukoväť a stativové rozhranie Arca-Swiss zvyšuje rýchlosť a manipuláciu. Vďaka tomu, že je objímka sa statívovým závitom vyrobená z ľahkého horčíka, sa objektív oveľa lepšie znáša. 
* 2 K dispozícii iba s fotoaparátmi kompatibilnými s elektromagnetickú clonou (D3100, D3200, D3300, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D7000, D7100, D7200, D300, D300s, D600, D610, D700, D750, D800, D800E, D810, D810, D3x, D3s, D4, D4S, Df, D500, D5). (Ku dňu 1.septembra 2016; Tamron) 

9. Kompatibilný s konzolou TAMRON TAP-in (voliteľné príslušenstvo objektívu) 
Voliteľná konzola TAP-in poskytuje USB pripojenie k Vášmu počítaču, čo umožňuje jednoduchú aktualizáciu firmvéru objektívu a prispôsobenie jeho funkcií, vrátane jemných úprav AF. 

10. Novo sú vyvinuté telekonvertory výhradne pre Tamron 
Dva exkluzívne telekonvertory, ktoré dokonale ladia optiku nového SP 150-600mm Di USD G2 (Model A022), ponúka 1.4x a 2.0x zväčšenie, a poskytujú maximálnu zoom v rozsahu až do 1200mm. Tieto nové telekonvertory rozširujú Ohnišov vzdialenosť použitého objektívu, čo umožňuje robiť snímky v ďalších rozmedziach ultra teleobjektívu. 

11. Na základe prísnych noriem kvality hodné SP objektívov je tento nový objektív vyrobený s dôkladnou pozornosťou na detaily 
Najmä pre rad SP objektívov spoločnosť Tamron zaviedla prísny dizajn a normy kvality. Tieto normy sa vzťahujú na optickú konštrukciu, mechanické prevedenie, vzľadom a dizajn, ale aj na oblasti ako robustnosť objektívu a jeho zlepšenie v rôznych funkciách. Tamron dôkladne preskúmal všetky konštrukčné a výrobné procesy s cieľom ponúknuť svoje výrobky so stále väčšou presnosťou a úrovňou kvality. 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.