Úvod » Dom a záhrada » Obkladová palubovka G21 Eben 2,3x13x350 cm


        

Obkladová palubovka G21 Eben 2,3x13x350 cm

Obkladová palubovka G21 Eben 2,3x13x350 cm

nie je skladom

 

Číslo produktu: 6391008
EAN kód: 8595627402204
bežná cena 17,43 EUR
naša cena:
16,99 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Obkladová palubovka G21 vo farbe eben je súčasťou komplexného podlahového a obkladového WPC systému G21, ktorý je vhodný na použitie najmä na fasády domov, zakrytie podhľadov či stropov, a pod. Rozmery palubovky sú 2,3 x 13 x 350 cm.

Popis produktu:
Obkladová palubovka G21 je súčasťou komplexného podlahového a obkladového WPC systému G21, ktorý je vhodný na použitie najmä na fasády domov, zakrytie podhľadov či stropov, apod. Tento systém spĺňa nielen vysoké kvalitatívne nároky, ale je aj cenovo výhodný. 

Materiál WPC (Wood plastic components) 
je zmes tvorená z 60%z drevitých vlákien a zo 40%z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty (Extrudácie) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový. 

Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Dom obložený WPC palubovkami G21 budí dojem, že je obložený kvalitným drevom, ktoré na rozdiel od WPC materiálu musíte udržiavať rôznymi nátermi. 

WPC materiál 
je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. 

Parametre: 
Farebné prevedenie: Eben 
Rozmer obkladové palubovky (hrúbka x šírka x dĺžka): 2,3 x 13 x 350 cm 

K montáži obkladov z WPC paluboviek budete potrebovať príchytky G21, ktoré nájdete v našej ponuke (6391009). Tie slúžia na bezpečné uchytenie obkladových paluboviek a ich spotreba je cca 8 ks na jednu obkladovú palubku. 

Výhody palubkového systému G21: 

Bezúdržbovosť 
-materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody. 

Stabilita 
-WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, apod. 

Úspora nákladov 
-Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu a životnosť cez 20 rokov. 

Životnosť 
-WPC palubovky majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od paluboviek z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo třískování dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a drevokazným škodcom. 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.