Úvod » Autodoplnky » Parkovací systém Jablotron PS-062B sada se 4 senzory


        

Parkovací systém Jablotron PS-062B sada se 4 senzory

Parkovací systém Jablotron PS-062B sada se 4 senzory

nie je skladom

 

Číslo produktu: 7210346
EAN kód: 8595614110075
bežná cena 59,75 EUR
naša cena:
57,33 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Popis produktu:
Parkovací systém Jablotron PS-062B vám uľahčí parkovanie tým, že vás bude informovať pomocou optických a akustických signálov o prítomnosti prekážok v okolí vášho vozidla. 

Parkovacie sada 
môže byť použitá ako klasický zadné parkovacie senzor s detekciou od 30 cm do 2,5 m, alebo v prípade, že je na vozidle ťažné zariadenie, možno sadu nastaviť tak, aby bolo ťažné zariadenie ignorované. 

Parkovací systém Jablotron PS-062B 
možno nainštalovať aj ako predné senzor tak, aby detekoval prekážky na kratšiu vzdialenosť na prednej strane vozidla. V tomto prípade je detekovaný spínačom nožný brzdy. 

Sada disponuje displejom, ktorý číselnou hodnotou informuje o približnej vzdialenosti najbližšej prekážky. Hodnota je doplnená o farebné stĺpce, ktoré znázorňujú vzdialenosť a polohu prekážky na ľavej či pravej strane. 

Na prítomnosť prekážky vás systém taktiež upozorňuje pomocou premenlivého akustického signálu. Akustický signál je v prípade potreby možné vypnúť. 

Senzor je určený na inštaláciu do plastového nárazníka , vyhodnocovacia jednotka a displej sú určené na montáž do vnútorného priestoru automobilu. 

Ak potrebujete senzor inštalovať do kovového nárazníka, je možné zakúpiť senzor typu PS-SEN.S53. 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.