Úvod » Dom a záhrada » Terasová doska » Plotový plánik G21 1,3 m eben mat. WPC


        

Plotový plánik G21 1,3 m eben mat. WPC

Plotový plánik G21 1,3 m eben mat. WPC

nie je skladom

 

Číslo produktu: 635111
EAN kód: 8595627409845
bežná cena 5,63 EUR
naša cena:
4,58 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Plotová Plank G21 vo farbe eben s rozmermi 135 x 9 x 1 cm je vhodná na použitie pri tvorbe kompletného plaňkového oplotenie okolo vášho domu alebo záhrady.

Popis produktu:
Plotová Plank G21 vo farbe eben je vhodná na použitie pri tvorbe kompletného plaňkového oplotenia okolo vášho domu alebo záhrady. 
Plotové plániky G21 z WPC materiálu spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky , a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy materiálov 

Pre svoju nadčasovosť je latkový plot G21 veľmi žiadanou variantom oplotenia domu. Poskytuje veľkú variabilitu a umožňuje vám tak vytvoriť širokú škálu zaujímavých možností finálneho prevedenia oplotenia. Plot sa veľmi ľahko montuje a má elegantný vzhľad a dlhú životnosť. 

Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená z 60%z drevitých vlákien a zo 40%z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty (Extrudácie) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový. 

Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín, a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Oplotenie z plotových plánik G21 teda navonok vyzerá ako z dreva, ale na rozdiel od drevených materiálov u nich nie je potrebné ďalšie údržby alebo náterov. Oproti klasickému plastu majú zase vysokú stálofarebnosť a sú odolnejší voči teplotným výkyvom. 

WPC materiál 
je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. 

WPC ploty G21 
majú niekoľko nesporných výhod oproti plotom z iných materiálov: 

Bezúdržbovosť 
-materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody. 

Stabilita 
-WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, apod. 

Úspora nákladov 
-Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú plot a jeho dlhá životnosť. 

Variabilita použitia 
-plotové plániky ponúkame v rôznych prevedeniach, majú rôzne skosenie koncov plánik, vďaka čomu môžete plániky rôzne kombinovať a vytvoriť si tak originálne oplotenie okolo vášho domu alebo záhrady. 

Parametre: 
Rozmery plotové plániky (dĺžka x šírka x výška): 135 x 9 x 1 cm 
Farebné prevedenie: eben 

Okrem plotových plánik budete k tvorbe plotu potrebovať tiež nosník plánik G21 , ktorý je dostupný vo farebných prevedeniach eben alebo orech. 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.