Úvod » Dom a záhrada » Grily » Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil zadarmo


        

Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil zadarmo

Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil zadarmo

doprava zdarma

nie je skladom

 

Číslo produktu: 6390305
EAN kód: 8595627405861
bežná cena 369,00 EUR
naša cena:
343,50 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je vybavený systémom Flame Tamer, čiastočne smaltovaným a čiastočne liatinovým roštom, bočným a tromi hlavnými nerezovými horáky s elektrickým zapaľovaním a plynovou reguláciou, každý o maximálnom výkone 3,15 kW.

V dnešnej dobe sa grilovanie a organizovanie grilovacích garden party sa záhradnými grily teší na Slovensku veľkej obľube. Okrem klasického grilovania na drevenom uhlí je veľmi rozšírené grilovanie práve na plynovom grile. Grilovanie na plynových griloch je moderným a hlavne praktickým riešením, ktoré nestráca na kráse grilovania.

Záhradné plynové grily sa jednoducho používajú a pokrmy na nich môže pripravovať každý. Stačí iba pripojiť fľašu s plynom a gril je ihneď pripravený na používanie. Každý určite ocenia tiež to, že po grilovaní v plynovom grile nemusíte upratovať popol a ďalšie zvyšky po drevenom uhlí.

Plynové grily G21 California BBQ Premium Line sú pojazdné, lebo sú vybavené dvoma väčšími a dvoma menšími kolieskami. Gril má vstavaný a zároveň veľmi praktický teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovania, ktorý je zabudovaný vo veku grilu.

Záhradný plynový gril je opatrený odklápacím krytom grilovacej plochy a odkladacími poličkami na oboch stranách. Pod ľavou odkladacou plochou sa skrýva nádobka, kam môžete odkladať napr. naložené mäso pripravené na grilovanie. Pod pravou odkladacou plochou sa nachádza bočný horák. Gril je vyrobený z kvalitného nerezu.

Systém Flame Tamer

Priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plamene a jeho vzplanutiu. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky len v mieste horáku, nedochádza tak k prehrievaniu iba jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk odkvapkávajúci z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť horákov.

K záhradnému grilu od nás zadarmo dostanete spojovaciu hadicu k plynovej fľaši a redukčný ventil. Môžete si k nemu dokúpiť nerezovú grilovaciu ihlu, ktorú nájdete na našom webe pod číslom 6390307.


Novinka od roku 2018
Plynový gril California BBQ je od roku 2018 dodávaný s novým príslušenstvom v podobe liatinového roštu a liatinového plátu. Liatina je vysoko odolná voči vysokým teplotám a zároveň dokáže teplo dlhšie akumulovať. Liatinový povrch je menej priľnavý, než ostatné materiály používané na výrobu grilovacích roštov, preto sa aj ľahšie udržiava.

Parametre: 
Hlavný horák: 3x 3,5 kW
Bočný horák: 1x 3,15 kW
Celkový výkon: 13,65 kW/hod 
Objem bočnej odkladacej vaničky: 2,8 l 
Materiál: nerez 

Rozmery:
Grilovací priestor: 62 x 44 cm 
Veľkosť grilu: 134 x 50 x 116 cm 
Rozmer balenia: 75 x 58 x 54 cm 
Grilovacia mriežka: 2 728 cm2 
Hmotnosť: 41 kg
Hmotnosť balenia: 45 kg

Obsah balenia: 

Záhradný plynový gril 
Smaltovaný rošt 
Liatinový rošt 
Spojovací hadice k plynovej fľaši 
Redukčný ventil  

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.