NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

TOVAR V AKCII

naša cena 23,60 EUR
nie je skladom
naša cena 55,00 EUR
nie je skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 41,50 EUR
skladom
naša cena 41,50 EUR
skladom

16. 01. 2019

Pomocník do záhrady v podobe záhradného domčeka

Blížiaca sa jar nám ponúka otázku: Ako si mám vybrať ten správny záhradný domček?

My Vám ponúkame pár typov. V prvom rade si musíte dať odpoveď na otázku aký účel má záhradný domček spĺňať. Dnes sa záhradné domčeky stávajú už bežnou súčasťov našich záhrad, či už ako úložný priestor pre rôznu záhradnú techniku, náradie alebo záhradný nábytok. Záhradný domček je vhodné prispôsobiť hlavne veľkosti a štýlu Vašej záhrady a hlavne na aký účel bude záhradný domček využívaný.


Ako ďalšia otázka može byť aký materiál je vhodný na vhodný na Záhradný domček?

Medzi najpoužívanejšie materiály, s ktorých sa domčeky vzrábajú sú z dreva, z plastu alebo z plechu. Ak máte strach, že by sa Vám uskladnené veci mohli v záhradných domčekoch znehodnoťiť nemusite sa báť, lebo všetky typy domčekov sú odvetrané.Ale nakoľko domčeky nie sú vykurované nenechávajte v nich veci, ktorým by mohol uškodiť mráz.


Drevené záhradné domčeky: krásne zapadnú do rázu krajiny vďaka ich prírodnému materiálu. Drevené domčeky si vyžadujú intenzívnu a opakovateľnú údržbu, nakoľko sa predávajú neošetrené je nutná vhodná impregnácia a následný náter, ktorý je nutné opakovať raz ročne. Domček je vybavený zámkom alebo petlicov na dverach, aby vaše veci boli ochránené pred nepozvanými hosťami. Na montáž sú potrebné aspoň dve osoby a postavenie by ste mali zvládnuť do niekoľkých hodín.


Plastové záhradné domčeky: tieto domčeky sú skvelé a účelové na uskladnenie náradia, techniky a ostatných vecí potrebných na uskladnenie. Údržba je veľmi jednoduchá , pretože tú takmer bezúdržbové. Rám domčeka je môže byť z hliníka, alebo z pozinkovanej ocele z toho dôvodu sú domčeky veľmi odolne voči poveternostným podmienkam a tiež sa nemusíte obávať žiadnej plesne, machu ani korózie. Montáž zvládnete veľmi jednoducho v priebehu pár hodín.Dôležité je ukotvenie domčeka, pretože plast je ľahký a nestabilný. Zabezpečenie domčeka je petlicou a visiacim zámkom.


Plechové záhradné domčeky: sú vyrábané z pozinkovaného plechus niekoľkými nátermi ochranného laku, vďaka čomu je domček bezúdržbový a chránený proti korózii. Nie je nutné domček opakovane natierať. Taktiež rám domčeka je z oceľovej pozinkovanej konštrukcie, vďaka ktorej je domček stabilný a má dlhú životnosť. Domček je zabezpečený zámkom. Stavbna domčeka je rýchlo zvladnuteľná do niekoľkých hodín s pomocou dvoch ľudí. Aj cena týchto domčekov je veľmi výhodná.


Ako posledná otázka by mohla byť ako si pripraviť základ pod domček. Rovné a pevné základy sú dôležité pri každej stavbe. A preto to nemožno podceňovať ani pri drobných stavbách, ako sú záhradné domčeky.Prewd montážou domčeka je dôležité pripraviť si plochu kde bude domček stáť, musí byť rovná a pevná, vyvýšená o 10-20 cm nad terénom. Rozmer základu má mať rovnaký rozmer ako vnútorné steny domčeka.

Niekoľko variant záhradných domčekov si môžete pozrieť a vybrať priamo >>>tu<<<