Úvod » Elektronika » Smart náramok CARNEO Fit+


        

Smart náramok CARNEO Fit+

Smart náramok CARNEO Fit+

nie je skladom

 

Číslo produktu: 8588006962383
EAN kód: 8588006962383
naša cena:
89,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Náramok CARNEO Fit+ je produkt najnovšej generácie s unikátnou technológiou merania tepu srdca, krvného tlaku a komplexným vyhodnotením EKG , ktorého výstup je diagram zobrazujúci Vaše EKG, ktoré po ukončení merania môžete jednoducho odoslať mailom a nechať skontrolovať napríklad lekárovi.

Ďalej Vám aplikácia vyhodnocuje Váš celkový fyzický aj psychický stav, vďaka čomu môžete prispôsobiť napríklad Váš výkon v práci, alebo športový výkon.

Súčasťou vyhodnotenia sú:

Index únavy , fyzická zdatnosť, fyzické a mentálne zaťaženie a funkcie srdca.

Súčasťou celkového vyhodnotenia je aj HRV - Heart Rate VariabilityHRV testovanie je prognostický (prediktívny) indikátor stavu srdca, kondície, úrovne stresu, starnutia, úrovne zdravotného rizika, chronického ochorenia a ďalšie. Výcvik HRV môže mať za následok zlepšenie zdravia a wellness, ako aj zvýšenie pozornosti, koncentrácie a krátkodobej / pracovnej pamäte.

Monitor spánku s monitorom srdcovej frekvencie, či fotoelektrickým snímačom tepovej frekvencie dokáže sledovať a vyhodnocovať tepovú frekvenciu cvičenia, aby ste podľa toho upravili váš výkon a tým nepretržite a efektívne spaľovali tuk. Môže sledovať srdcovú frekvenciu automaticky 24 hodín a taktiež ju spustiť manuálne. Sledovanie a analýza kvality spánku v celom procese, ako je čas zaspávania, čas hlbokého spánku a plytkého spánku.

Kompatibilita s Android aj iOS.

Pozrite si dôležité detaily ako sú prichádzajúce hovory, SMS správy, e-maily, udalostí v kalendári a upozornení z aplikácií sociálnych sietí.

Technické parametre:

Verzia Bluetooth: Bluetooth 4.0

Vodotesné: Áno

Vodotesnosť: IP67

Typ obrazovky: OLED

Kompatibilný operačný systém: Android, IOS

Kompatibilita: Android 4.4 a novší, iOS 8.2 a novší

Kapacita batérie: 110 mAh

Výdrž batérie: až 5 dní

Špeciálne vlastnosti

Funkcie: Čas, budík, krokomer, meranie tepovej frekvencie, riadenie spánku, zabránenie stratám telefónu, príjem notifikačných správ

Obsah balenia:

Náramok CARNEO Fit+Návod na použitie

Upozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.