Úvod » Dom a záhrada » Sušička ovoce G21 Harmony platinum s časovačem


        

Sušička ovoce G21 Harmony platinum s časovačem

Sušička ovoce G21 Harmony platinum s časovačem

nie je skladom

 

Číslo produktu: 6008117
EAN kód: 8595627407551
bežná cena 319,64 EUR
naša cena:
299,92 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Nehrdzavejúca kráľovná domácich a komerčných vysúšadiel suchých potravín má dvere, ktoré otvárajú nové možnosti sušenia. Riadiacu jednotku možno odstrániť a nič nebráni praktickému čisteniu.

Popis produktu:

Sušička ovocia G21 Harmony platinum s časovačom v nerezovej oceli je vhodná na sušenie rôznych druhov surovín z húb, kvetov, ovocia a zeleniny, byliniek až po ovocné rolky a obilniny. Pomocou tejto sušičky môžete tiež sušiť mäsové prúžky, ktoré sú vynikajúcou liečbou napríklad na výletoch, kempingoch atď. 
Sušenie je jednou z najstarších metód zachovania potravín. V sušičke potraviny absorbujú teplo a následne uvoľňujú vlhkosť vo forme vodnej pary.  

Počas sušenia je veľmi dôležité vybrať príslušnú teplotu a sušené potraviny nepretržite kontrolovať, aby si zachovali všetky dôležité enzýmy. Ak je jedlo vystavené príliš vysokými teplotám, enzýmy sa strácajú, naopak, na nízkej úrovni teploty môžu podliehať skaze. 
V porovnaní s inými typmi dlhodobého uchovávania, ako je zmrazenie, solenie alebo zaváranie, je sušenie menej nákladné a zdravšie.
 
Sušička ovocia G21 Harmony platinum zaručuje rýchle a rovnomerné sušenie všetkých potravín, pretože obsahuje systém sušenia vybavený horizontálnym prúdomu vzduchu a termostatom na správne nastavenie teploty. Obsahuje ovládač na nastavenie teploty, digitálny časovač a digitálny displej.
 
Výhodou sušičky je najmä kontrola toho, čo sušené potraviny obsahujú. Nemajú v sebe žiadny cukor, farbivo alebo konzervačné látky To sú látky, ktoré väčšina nakúpených potravín obsahuje. Sušené ovocie je veľmi chutné, bohaté na živiny a ľahko sa skladuje. 

Sušička G21 Harmony je veľmi obľúbená u fanúšikov RAW Cateringu, pretože zachováva živiny v potravinách, ktoré by sa zničili pri varení, vyprážaní alebo pečení.
Pri sušení použite suroviny v najlepšej možnej kvalite, tj zrelé a čerstvé. Ak ovocie nie je zrelé, nikdy nedosiahne správnu farbu. Nedozreté ovocie a zelenina budú príliš mäkké a vláčne. Odporúčame, aby ste plody začali sušiť čo najskôr po zbere.
 
Špecifikácia:
Platá: 10 
Rozmery: 40 x 36 cm 
Výkon: 1000 W 
Regulátor teploty: 35-68 °C 
Digitálny časovač 
Digitálny displej 
Rozmery: 51,1 x 43 x 35,5 cm 
Dizajn z nerezovej ocele 
Hmotnosť: 12,5 kg 

Obsah balenia: 
Harmony Platinum Dryer 
10 Sušiacich plát 
10 jemných sušiacich vložiek

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.