Úvod » Dom a záhrada » Terasová doska » WPC dlaždice G21 Samoa, Cumaru 2,3x30x30 cm


        

WPC dlaždice G21 Samoa, Cumaru 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Samoa, Cumaru 2,3x30x30 cm

nie je skladom

 

Číslo produktu: 6391003
EAN kód: 8595627418588
bežná cena 3,99 EUR
naša cena:
3,69 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

WPC dlaždice G21 Samoa vo farbe cumaru sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Majú veľmi jednoduchú a rýchlu montáž i demontáž. Rozmer dlaždice Samoa je 2,3 x 30 x 30 cm.

Popis produktu:

WPC dlaždice G21 Samoa sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu. Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.  

Dlaždice G21
  majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž i demontáž. Jednoducho je spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susedných dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou. 


Materiál WPC (Wood plastic components)-
je zmes tvorená z 60%z drevitých vlákien a zo 40%z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty (Extrudácie) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.

Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položenej s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva, ale na rozdiel od drevených krytín u nich nie je potrebná ďalšia údržba alebo nátery. Oproti klasickému plastu majú zase vysokú stálofarebnosť a sú odolnejšie voči teplotným výkyvom. 


WPC materiál -
je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazénu, na balkóne, apod. 


Čo budete potrebovať?

Pre vybudovánie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21, ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznými typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnost při používani. 

Podlahový systém G21 má niekoľko nesporných výhod oproti iným podlahovým krytinám: 

Bezúdržbovosť -materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody. 

Sabilita -WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, apod. 
Úspora nákladov 
-Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu. 
Životnosť 
-WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo třískování dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a drevokazným škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode, a sú teda vhodné k bazénom. 
Bezpečný a protišmykový povrch -Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť pokojne aj na boso, pretože vám nebude hroziť zadretiu triesky. Sú opatrené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.


Špecifikácia:


Rozmer dlaždice (výška x šířka x délka): 2,3 x 30 x 30 cm
Hmotnosť: 1,25 kg
Farebné prevedenie: Eben

V balení je 11 ks dlaždíc; sú predávané po baleniach či po jednotlivých kusoch. Uvedená cena je za 1ks dlaždice.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.