Úvod » Domáce spotrebiče » Žehlička ETA Viento 6284 90020 naparovacia


        

Žehlička ETA Viento 6284 90020 naparovacia

Žehlička ETA Viento 6284 90020 naparovacia

nie je skladom

 

Číslo produktu: 60021002
EAN kód: 8590393257348
bežná cena 65,10 EUR
naša cena:
61,34 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Naparovacia žehlička ETA Viento 6284 90020 s Eloxiovou plochou a unikátnym dvojkomorovým parným systémom dokonale vyžehlia aj presušené prádlo.

Popis produktu:
Žehlička ETA Viento 6284 90020 disponuje príkonom 2400W , tento extrémne vysoký príkon zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty, veľmi výkonnú tvorbu pary a minimalizuje výkyvy prevádzkové teploty pri žehlení. Je to jedinečný výrobok ušitý na mieru slovenským domácnostiam. Hlavný benefit, ktorý žehlička prináša, je viac voľného času a menej námahy pri žehlení. Aj tu ETA kladie dôraz na slovenský dizajn. 

Objem nádržky na vodu je 300 ml a tak zabezpečuje vyvážený pomer medzi dostatočným množstvom vody a hmotnosťou žehličky pre pohodlné žehlenie. Vďaka možnosti vypnutia pary možno použiť aj ako"suchú" žehličku . Spolu s dvojkomorovým parným systémom zabezpečí pohodlné a rýchle žehlenie. Tento model je vybavený tiež funkcií AUTO-SHUT OFF , ktorá kontroluje polohu žehličky. V prípade, že je žehlička odstavená príliš dlhú dobu, alebo sa náhodou prevrhne, funkcie žehličku automaticky vypne a ochráni tak vašu domácnosť pred požiarom. 

Vďaka Eloxium ploche s vysokou klznosťou, silnému parnému šoku, možnosti vertikálneho žehlenie, rovnomernému zaťaženiu žehliacej plochy, vyžehlíte nielen efektívnejšie, ale aj rýchlejšie.Skvelý dizajn zahŕňa aj jednoduché a prirodzené uchopenie, s optimálnou váhou žehličky. Ďalšími doplňujúcimi funkciami sú samočistenie Self Clean , alebo systém Drip stop, ktorý zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody 

Pohodlnú obsluhu doplní extra dlhý 3 m prívodný kábel , ktorý môžete navinúť okolo tela žehličky pre praktické skladovanie. Výkyvná priechodka a otočný kĺb napájacieho kábla je vhodná pre ľahkú manipuláciu s žehličkou. Drážka na žehliacej doske umožňuje ľahké žehlenie okolo gombíkov. Pre pohodlné odloženie žehličky môžete využiť špeciálnu integrovanú plochu. 
 
Predĺžená záruka na žehliacu plochu žehličky Viento sú 3 roky.

 

Parametre a špecifikácie: 
Žehliaca plocha ELOXIUM 
Príkon 2400 W
Jednoduché a rýchle plnenie vody 
Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutie teploty 
Voliteľná teplota a para 
Parný šok max 170 g/min 
Variabilný výstup pary 0-40 g/min 
Dĺžka napájacieho kábla 3 m 
Rozmery (D x Š x V): 12,5 x 31 x 16,5 
Hmotnosť: 1,72 kg 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.