NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

TOVAR V AKCII

naša cena 23,60 EUR
nie je skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 41,50 EUR
skladom
naša cena 55,00 EUR
nie je skladom

Novinka č.4

Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a  kresliaceho projektoru nakresliť krásne obrazky.Hračka nie je vhodná pre deti do 3 rokov.

Balenie obahuje "
Kresliace projektor na nožičkách G21 
6 obrázkových diskov (na každom 6 obrázkov) 
2 farebné kriedy 
6 obrázkových vzorov pre kreslenie na tabuľu 
2x magnetické puzzle s písmenami a číslami 
Hubka na stieranie tabule 
4x nalepovacie podložka pod nožičky 
8x kresliace šablóny 

Po rozložení získate  tabuľku na kreslenie kriedou a magnetickú tabuľu . V balenie nájdete magnetická písmenká a číslice, kriedy, šablóny na kreslenie vďaka ktorým sa vaše dieta zabavý aj sa niečo naučí. 

Hračka G21 Kreslící projektor s tabulkami na nožičkách

 https://www.nakuptu.sk/Hracka-G21-Kreslici-projektor-s-tabulkami-na-nozickach-d60026109.htm

ďalej v ponuke máme pekný ružový kresliaci projektor, ktorý položíte jednodicho na stôl a vase dieta si može kresliť.obsah balenia:

Kresliace projektor G21 
6 obrázkových diskov (na každom 6 obrázkov) 
12 farebných voskoviek 

Hračka nie je vhodná pre deti do 3 rokov 

Hračka G21 Kreslicí projektor růžový

https://www.nakuptu.sk/Hracka-G21-Kreslici-projektor-ruzovy-d60026105.htm