NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

TOVAR V AKCII

naša cena 41,50 EUR
skladom
naša cena 41,50 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Novinka č.6

Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové  Smart hodinky Carneo Edge.

 Ktoré vás ohúria širokou škálou funkcíi.

Nie je to to nič zložite stačí aby ste do vášho telefónu vložili SIM kartu a spárovali ju s hodinkami. Po spárovaní vám už nebude nič brániť aby ste mohli smart hodinky využívať naplno . Vďaka nim môžete prijímať telefonáty,sms a maily. Displej je plne farebný a má veľké rozlíšenie 240 x 240 pixelov. Hodinky vám poslúžia nielen  ako fotoaparát ale môžete si na nich prezerať vaše fotografie.

Športovo založený majiteľ využije  krokomer. Tieto inteligentné hodinky majú  funkciu na prehrávanie vašej obľúbenej hudby. Samozrejmosťou je prehľadný kalendár ,budík,diktafón a kalkulačka.Hodinky napája výkonná li-tiová bateria s kapacitou 500 mAh. Odporúčame použiť microSD kartu na uloženie vašich fotografii a hudby.

Hodinky majú slovenské,české a anglické menu.