NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 41,50 EUR
nie je skladom
naša cena 41,50 EUR
skladom

Novinka č.7
Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak čítačka kníh je pre vás to pravé. Vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom si ju môžete zobrať kamkoľvek. Čítačka kníh má 6” podsvietený dislpej  s technológiou E Ink ktorá znižuje namáhanie vašich očí.  Elektronická čítačka kníh podporujúca cez 16 e-book formátov napríklad: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM.
 
Čítačka kníh je ideálna na dlhé cesty  autom ,autobusom, na čítanie na pláži alebo chate .Doplnkové funkie sú internetový prehliadač, šach, kalendár, knižnica, sudoku, galeria. Kapacitu čítačky kníh si možete rozšíriť pomocou microSD  karty. Čitačku kariet napája batéria s kapacitou 1 300 mAh , vďaka ktorej prečítate až 8000 strán na jedno nabitie.