NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

TOVAR V AKCII

naša cena 23,60 EUR
nie je skladom
naša cena 41,50 EUR
nie je skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?

Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.

 

Sušička ovocia je navrhnutá tak, aby znížila hodnotu obsahu vody v potravinách, ako je ovocie, zelenina, byliny, huby atď.
Sušenie predlžuje možné skladovanie jedla a je tiež jedným z najzdravších spôsobov ich uchovávania a zachovania. Je alternatívou k iným typom konzervácie, ako je zmrazovanie, solenie alebo zaváranie.

G21 Paradiso Big Dryer vám zaručuje, že všetky kusy potraviny sa sušia rovnomerne. Jedlo v nej absorbuje teplo a následne uvoľňuje vlhkosť vo forme vodnej pary.


 


Obsahuje nastavenie digitálnej teploty, časovač a a funkciu automatického vypnutia. Vďaka ventilátoru Silent Thing je sušička veľmi tichá, takže nebudete vedieť, že vôbec suší.

Sušička má 6 výškovo nastaviteľných plat, na ktoré sa môže ovocie a zelenina pohodlne zahniezdiť.

Pri sušení použite suroviny v najlepšej kvalite, tj zrelé a čerstvé. Ak ovocie nie je zrelé, nedosiahne správne farby, ak budú prebalené, budú príliš mäkké a bahnité. Odporúčame, aby ste plody nechali vysušiť čo najskôr po ich zbere.

Obdĺžnikový tvar sušičky šetrí miesto vo vašej kuchyni a minimalizuje požiadavky na skladovanie.
Sušička sa dá zakúpiť so sadou 5 sušičiek.

Parametre sušičky ovocia:

Plat: 6
Plocha sušenia: 7 182 cm2
Veľkosť platby: 42 x 28,5 cm
Výška platby: 2,5 cm
Výška medzi platami na malých surovinách: 2 cm
Výška medzi platami na veľkých surovinách: 3 cm
Výkon: 550 W
Nastavenie digitálnej teploty: 40-70 ° C
Digitálny časovač
Automatické vypnutie
Ventilátor s technológiou Silent Thing (tiché a rovnomerné sušenie)
Rozmery: 41 x 29 x 21,5 cm
Hmotnosť: 4 kg

Kde sa dá kúpiť sušička ovocia G21 Paradiso?

Kúpiť sušičku ovocia G21 Paradiso môžete aj priamo tu >>>Sušička ovocia G21<<<

Môžete si vybrať farbu sušičky, ktorá sa vyrába v 2 prevedeniach - biela a čierna. Treba si vybrať podľa farby, ktorá sa Vám hodí do kuchyne.

Najlepšia cena na trhu je samozrejmosťou. Akcie, výpredaje, zľavy na produkty, môžete sledovať pravidelne na našom e-shope www.nakuptu.sk , ale aj na facebook stránke Nakuptu.sk