NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 41,50 EUR
skladom
naša cena 41,50 EUR
skladom

Novinka č.1

Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú aby vaše šlachy,väzy a koža ostali pružné.

Gelmodel Premium

Gelmodel Premium je doplnok stravy obsahujúci vysoko čistený enzymaticky hydrolyzovaný kolagén (colatech®), ktorý ako účinnú látku napomáha k bežnej stavbe kĺbov a spojivových tkanív. 

COLATECH® ako špeciálny typ prírodného kolagénového hydrolyzátu, ktorý je hlavnou zložkom Gelmodelu Premium, bol vyvinutý spoločnosťou FARMADIET GROUP, španielskou farmaceutickou spoločnosťou, na základe najnovších vedeckých poznatkov, klinických štúdií a najnovších technológií umožňujúcich maximálnu účinnosť.

Hlavné prednosti:

  • Tekutá forma
  • Príjemná chuť
  • Ľahká stráviteľnosť
  • Dlhodobá trvanlivost
  • Vysoká účinnosť vo všetkých kĺboch
  • Vhodné pre dlhodobé využitie
  • Žiadne vedlejší účinky
  • Dlhodobo pretrvávajúci efekt

Výživový doplnok pre výživu kĺbových chrupaviek, spojivových tkanív (väzy, šľachy), kože, vlasov, nechtov a kostí v unikátnom koloidnom roztoku.

Spôsob použitia: 20 ml denne. Možno užívať dlhodobo bez prerušenia. Prípravok je v tekutej forme, čo je najúčinnejší a najšetrnejší spôsob aplikácie kolagénu. 

Zloženie: enzymaticky hydrolyzovaný kolagén, magnézium, kyselina pantoténová, vitamíny skupiny B

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Vybrať si ho môžete tu:

https://www.nakuptu.sk/Gelmodel-Premium-d18.htm