NOVINKY

arr3Ako si vychutntať ovocie čo najlepšie?Veľká sušička G21 Paradiso pre rok 2016 sa stala kráľovnou medzi sušičkami potravín.   Sušička... arr3Grilovacia sezóna začínaAko si spríjemniť pekný víkend? Nie je nič lepšie ako si ugrilovať chutné mäso alebo zeleninu na... arr3Novinka č.10Praktický a funkčný Lapač hmyzu G21 GS 16 Nie je nič horšie ako sa nechať obťažovať hnusným a... arr3Novinka č.9Ako si ozdobiť steny vo svojom byte či dome? Sú rôzne zaujímavé tapety, dekorácie, drevenné steny,... arr3Novinka č.8Záhradný domček na všestranné využitie Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú... arr3Novinka č.7Chystáte sa na dovolenku a radi čítate, ale vaše knižky sa do vašej batožiny už nezmestia . Tak... arr3Novinka č.6Do pozornosti vám dávame horúcu novinku na našom shope www.nakuptu.sk jedna sa o štýlové náramkové ... arr3Novinka č.5Pre domácich milačikov ponúkame široký sortiment granúl konzerv pre psov a mačky .Granule pre psy a... arr3Novinka č.4Strávte so svojími deťmi príjemné chvíle a pomocou 8 šablón alebo 6 obrázkových diskov a ... arr3Novinka č.3GELMODEL VISAGE 500ML Výživový doplnok pre zlepšenie kvality a pružnosti pleti, obmedzeniu... arr3Novinka č.2Príprava na jar Po dlhej zime vždy príchádźa  jar. Slnečné lúče a príjemné oteplenie sú takmer za... arr3Novinka č.1Z našej ponuky výžívových doplnkov vám vyberáme a dávame do rozornosti dva produkty ktoré pomahajú...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 41,50 EUR
nie je skladom
naša cena 41,50 EUR
skladom

Novinka č.8

Záhradný domček na všestranné využitie

Jar je už v plnom prúde a práce v záhradách sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Niekto chce mať pekný trávnik, niekto veľkú úrodu. Všetci ale majú jedno spoločné. Kam s náradím, kosačkou, hadicou?

Jednoduchým riešením je záhradný domček. Nie každému sa ale chce stavať pevný murovaný domček napríklad  Ytongu. Je s tým veľa práce a nie každý je zručný majster. Preto sa začala éra jednoduchých domčekov, ktoré prídu zabalené po častiach a aj menej zručný člen rodiny si ho dokáže rýchlo poskladať.

Takéto záhradné domčeky dokážu oživiť nevyužitý priestor v záhrade a hlavne oceníne ich všestrannosť.

Viac informácií o záhradnom domčeku >>>tu<<<